Gymbodance

DIN 18 MARTIE ORAR DE PRIMAVARA 2019

Peste 16 activitati va stau la dispozitie pentru a face prezenta Dvs. la sala de sport una productiva si placuta.
Activitatile se desfasoara sub conceptul LadyUP Sport & Lifestyle Concept® acestea find adaptate, concepute si destinate exclusiv clientelei feminine. Pentru activitati de fitness mixt va recomandam HABIT30 Fitness Studio.

Sunt doua intervale saptamanale: saptamana in curs si saptamana urmatoare. Se pot face programări în ambele săptămâni însă de preferat este sa faceti lunea pentru urmatoarea saptamana, cel putin la orele foarte solicitate.

ATENTIE! Daca programarea nu se anuleaza va fi considerata efectuata. Rugam insistent sa anulati programarea cu cel putin 2 ore inainte de clasa pentru a putea face loc unei alte persoane care doreste sa participe. Multumim. Daca o clasa la care doriti sa participati are statusul OCUPAT, trimiteti un mesaj pe WhatsApp- 0758.132.192 pentru a va introduce pe lista de asteptare.

Programul perioadei 17 - 30 Iunie 2019

Sala 1

  Luni
17 Iunie
Rusalii
  Marți
18 Iunie
0830

0930
0830-0930
Andreea
Abs & Tone
Ocupat gIncheiata
1700

1750
1700-1750
Arthur
Total Body Workout
Ocupat gIncheiata
1800

1850
1800-1850
Andrei
Cycling
Ocupat gIncheiata
1900

1950
1900-1950
Casiana
Bosu
L5
  Miercuri
19 Iunie
0900

1000
0900-1000
Andrei
Cycling
L3
1700

1750
1700-1750
Ioana
Yoga
L17
1800

1850
1800-1850
Andrei
Cycling
L2
1900

1950
1900-1950
Arthur
TRX
OcupatOcupat
2000

2050
2000-2050
Arthur
Tabata Training
L10
  Joi
20 Iunie
0830

0930
0830-0930
Andreea
Ultimate Pilates
L19
1700

1800
1700-1800
Arthur
Total Body Workout
OcupatOcupat
1800

1850
1800-1850
Andrei
Cycling
L2
1900

1950
1900-1950
Casiana
Bosu
OcupatOcupat
  Vineri
21 Iunie
1700

1750
1700-1750
Andrei
Cycling
L2
1800

1850
1800-1850
Ana Maria
Zumba Fitness
L1
1900

1950
1900-1950
Lacrima
TRX
L11
  Sâmbătă
22 Iunie
  Duminică
23 Iunie

Sala 2

  Luni
17 Iunie
Rusalii
  Marți
18 Iunie
0900

1000
0900-1000
Anca
Step Aerobic
Ocupat gIncheiata
1600

1650
1600-1650
Andreea
Ultimate Pilates
Ocupat gIncheiata
1700

1750
1700-1750
Anca
Super Jump
Ocupat gIncheiata
1800

1850
1800-1850
Casiana
Step Aerobic
Ocupat gIncheiata
1900

1950
1900-1950
Lacrima
Metabolic Workout
L14
2010

2100
2010-2100
Arthur
Circuit
L10
  Miercuri
19 Iunie
1700

1750
1700-1750
Anca
Step Aerobic
OcupatOcupat
1800

1850
1800-1850
Andreea
Step Aerobic
L3
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
2000

2050
2000-2050
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
  Joi
20 Iunie
0900

0950
0900-0950
Anca
Step Aerobic
L21
1600

1650
1600-1650
Andreea
Abs & Tone
L22
1700

1750
1700-1750
Anca
Super Jump
L10
1800

1850
1800-1850
Cristina
Step Aerobic
OcupatOcupat
1900

1950
1900-1950
Cristina
Ring Tone
L2
2000

2050
2000-2050
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
  Vineri
21 Iunie
1700

1750
1700-1750
Cristina M
Step Aerobic
L16
1800

1850
1800-1850
Cristina
Abs&Tone
OcupatOcupat
1900

1950
1900-1950
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
  Sâmbătă
22 Iunie
0900

0950
0900-0950
Cristina
Step Aerobic
OcupatOcupat
1000

1050
1000-1050
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
  Duminică
23 Iunie

Sala 1

  Luni
24 Iunie
1700

1750
1700-1750
Cristina M
Ring Tone
L17
1800

1850
1800-1850
Ana Maria
Zumba Fitness
L8
1900

1950
1900-1950
Andrei
Cycling
L5
2000

2050
2000-2050
Ioana
Yoga
L19
  Marți
25 Iunie
0830

0930
0830-0930
Andreea
Abs & Tone
L24
1700

1750
1700-1750
Arthur
Total Body Workout
OcupatOcupat
1800

1850
1800-1850
Andrei
Cycling
OcupatOcupat
1900

1950
1900-1950
Casiana
Bosu
L5
  Miercuri
26 Iunie
0900

1000
0900-1000
Andrei
Cycling
L12
1700

1750
1700-1750
Ioana
Yoga
L18
1800

1850
1800-1850
Andrei
Cycling
L9
1900

1950
1900-1950
Arthur
TRX
OcupatOcupat
2000

2050
2000-2050
Arthur
Tabata Training
L13
  Joi
27 Iunie
0830

0930
0830-0930
Andreea
Ultimate Pilates
L24
1700

1800
1700-1800
Arthur
Total Body Workout
L3
1800

1850
1800-1850
Andrei
Cycling
L4
1900

1950
1900-1950
Casiana
Bosu
L6
  Vineri
28 Iunie
1700

1750
1700-1750
Andrei
Cycling
L7
1800

1850
1800-1850
Ana Maria
Zumba Fitness
L7
1900

1950
1900-1950
Lacrima
TRX
L14
  Sâmbătă
29 Iunie
  Duminică
30 Iunie

Sala 2

  Luni
24 Iunie
1700

1750
1700-1750
Anca
Step Aerobic
L14
1800

1850
1800-1850
Cristina
Abs & Tone
OcupatOcupat
1900

1950
1900-1950
Cristina
Ultimate Pilates
L9
2000

2050
2000-2050
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
  Marți
25 Iunie
0900

1000
0900-1000
Anca
Step Aerobic
L26
1600

1650
1600-1650
Andreea
Ultimate Pilates
L29
1700

1750
1700-1750
Anca
Super Jump
L10
1800

1850
1800-1850
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
1900

1950
1900-1950
Lacrima
Metabolic Workout
L23
2010

2100
2010-2100
Arthur
Circuit
L17
  Miercuri
26 Iunie
1700

1750
1700-1750
Anca
Step Aerobic
L14
1800

1850
1800-1850
Andreea
Step Aerobic
L19
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
L6
2000

2050
2000-2050
Cristina
Ultimate Pilates
L26
  Joi
27 Iunie
0900

0950
0900-0950
Anca
Step Aerobic
L27
1600

1650
1600-1650
Andreea
Abs & Tone
L27
1700

1750
1700-1750
Anca
Super Jump
L9
1800

1850
1800-1850
Cristina
Step Aerobic
L3
1900

1950
1900-1950
Cristina
Ring Tone
L23
2000

2050
2000-2050
Casiana
Step Aerobic
L9
  Vineri
28 Iunie
1700

1750
1700-1750
Cristina M
Step Aerobic
L29
1800

1850
1800-1850
Cristina
Abs&Tone
OcupatOcupat
1900

1950
1900-1950
Cristina
Ultimate Pilates
L14
  Sâmbătă
29 Iunie
0900

0950
0900-0950
Cristina
Step Aerobic
L15
1000

1050
1000-1050
Cristina
Ultimate Pilates
L13
  Duminică
30 Iunie

Legenda

  • Info — Apăsați pentru a rezerva un loc la ședință.
  • Ocupat — S-au ocupat toate locurile de la ora respectivă.
  • Ocupat g — Sedinta s-a încheiat sau nu se mai pot face rezervări.