Gymbodance

Ambele sali sunt la aceeasi adresa, pe Str. Marasesti nr.9 Sibiu.

Peste 16 activitati va stau la dispozitie pentru a face prezenta Dvs. la sala de sport una productiva si placuta. Daca aveti nevoie de consiliere in alegerea tipurilor de antrenamente , nu ezitati sa ne solicitati acest lucru la Receptie.

Sunt doua intervale saptamanale: saptamana in curs si saptamana urmatoare. Se pot face programari in ambele saptamani insa de preferat este sa faceti lunea pentru urmatoarea saptamana, cel putin la orele foarte solicitate.

ATENTIE! Daca programarea nu se anuleaza va fi considerata efectuata. Rugam insistent sa anulati programarea cu cel putin 2 ore inainte de clasa pentru a putea face loc unei alte persoane care doreste sa participe. Multumim.

Daca o clasa la care doriti sa participati are statusul OCUPAT, trimiteti un mesaj pe WhatsApp- 0758/132.192 pentru a va introduce pe lista de asteptare.

Programul perioadei 15 - 28 Octombrie 2018

Sala 1

  Luni
15 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Ana Maria
Zumba Fitness
Ocupat gIncheiata
1900

2000
1900-2000
Radu
Spinning
Ocupat gIncheiata
2000

2100
2000-2100
Ioana
Yoga For Detox
Ocupat gIncheiata
  Marți
16 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Arthur
Total Body Workout
L3
1800

1900
1800-1900
Radu
Spinning
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Casiana
Bosu
L3
  Miercuri
17 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Radu
Spinning
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Casiana
TRX
OcupatOcupat
2000

2100
2000-2100
Ioana
Yoga De Stress
L3
  Joi
18 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Arthur
Total Body Workout
OcupatOcupat
1800

1900
1800-1900
Radu
Spinning
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Casiana
Bosu
OcupatOcupat
  Vineri
19 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Ana Maria
Zumba Fitness
L8
1900

2000
1900-2000
Arthur
TRX
L4
  Sâmbătă
20 Octombrie
  Duminică
21 Octombrie

Sala 2

  Luni
15 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Anca
Step Aerobic
Ocupat gIncheiata
1800

1900
1800-1900
Cristina
Abs & Tone
Ocupat gIncheiata
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
Ocupat gIncheiata
2000

2100
2000-2100
Casiana
Step Aerobic
Ocupat gIncheiata
  Marți
16 Octombrie
0900

1000
0900-1000
Anca
Step Aerobic
Ocupat gIncheiata
1700

1800
1700-1800
Anca
Ring Tone
L13
1800

1900
1800-1900
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Anca
Super Jump
L1
2010

2100
2010-2100
Arthur
Circuit
L11
  Miercuri
17 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Anca
Step Aerobic
OcupatOcupat
1800

1900
1800-1900
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
2000

2100
2000-2100
Cristina
Stretch & Tone
L9
  Joi
18 Octombrie
0900

1000
0900-1000
Anca
Step Aerobic
L21
1700

1800
1700-1800
Ioana
Yoga Lose Weight
L1
1800

1900
1800-1900
Cristina
Step Aerobic
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Anca
Ring Tone
L5
2000

2100
2000-2100
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
  Vineri
19 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Cristina
Abs&Tone
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
2000

2100
2000-2100
Arthur
Tabata Training
L18
  Sâmbătă
20 Octombrie
0900

1000
0900-1000
Cristina
Step Aerobic
L5
1000

1100
1000-1100
Cristina
Ultimate Pilates
L2
  Duminică
21 Octombrie

Sala 1

  Luni
22 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Ana Maria
Zumba Fitness
L12
1900

2000
1900-2000
Radu
Spinning
OcupatOcupat
2000

2100
2000-2100
Ioana
Yoga For Detox
L14
  Marți
23 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Arthur
Total Body Workout
L1
1800

1900
1800-1900
Radu
Spinning
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Casiana
Bosu
L13
  Miercuri
24 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Radu
Spinning
L1
1900

2000
1900-2000
Casiana
TRX
L6
2000

2100
2000-2100
Ioana
Yoga De Stress
L17
  Joi
25 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Arthur
Total Body Workout
OcupatOcupat
1800

1900
1800-1900
Radu
Spinning
OcupatOcupat
1900

2000
1900-2000
Casiana
Bosu
L9
  Vineri
26 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Ana Maria
Zumba Fitness
L15
1900

2000
1900-2000
Arthur
TRX
L12
  Sâmbătă
27 Octombrie
  Duminică
28 Octombrie

Sala 2

  Luni
22 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Anca
Step Aerobic
OcupatOcupat
1800

1900
1800-1900
Cristina
Abs & Tone
L12
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
L1
2000

2100
2000-2100
Casiana
Step Aerobic
OcupatOcupat
  Marți
23 Octombrie
0900

1000
0900-1000
Anca
Step Aerobic
L29
1700

1800
1700-1800
Anca
Ring Tone
L17
1800

1900
1800-1900
Casiana
Step Aerobic
L6
1900

2000
1900-2000
Anca
Super Jump
L14
2010

2100
2010-2100
Arthur
Circuit
L22
  Miercuri
24 Octombrie
1700

1800
1700-1800
Anca
Step Aerobic
L7
1800

1900
1800-1900
Casiana
Step Aerobic
L9
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
OcupatOcupat
2000

2100
2000-2100
Cristina
Stretch & Tone
L25
  Joi
25 Octombrie
0900

1000
0900-1000
Anca
Step Aerobic
L29
1700

1800
1700-1800
Ioana
Yoga Lose Weight
L5
1800

1900
1800-1900
Cristina
Step Aerobic
L7
1900

2000
1900-2000
Anca
Ring Tone
L25
2000

2100
2000-2100
Casiana
Step Aerobic
L9
  Vineri
26 Octombrie
1800

1900
1800-1900
Cristina
Abs&Tone
L14
1900

2000
1900-2000
Cristina
Ultimate Pilates
L16
2000

2100
2000-2100
Arthur
Tabata Training
L27
  Sâmbătă
27 Octombrie
0900

1000
0900-1000
Cristina
Step Aerobic
L18
1000

1100
1000-1100
Cristina
Ultimate Pilates
L23
  Duminică
28 Octombrie

Legenda

  • Info — Apăsați pentru a rezerva un loc la ședință.
  • Ocupat — S-au ocupat toate locurile de la ora respectivă.
  • Ocupat g — Sedinta s-a încheiat sau nu se mai pot face rezervări.